Aktuální místní čas zde: Guapi, Kolumbie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Guapi? Odpověď: Guapi (Cauca) Místo se nachází v časovém pásmu "-05" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -5) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 03:09 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Guapi přepne na Zimní čas v(e): 22:14, pondělí, 2038 ledna 18. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4250 den, 19 hodin(y), 5 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Guapi Přenastavení času 2026, 2027 (America/Bogota) »
| Guapi informace: | |
|---|---|
| Země: | Kolumbie |
| Měna: | COP, Peso |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 13 853 = 0.29‰ COL Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 3 m |
| GPS souřadnice | 2° 34' 15" Sever, 77° 53' 7.5" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 285.8 km (177.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9721.2 km (6040.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Kolumbie |
| Napájecí zástrčka | 110 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Guapije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Guapi
![]() 06:01 |
![]() |
![]() 18:17 |
Časový rozdíl odtud: Guapi
| Los Angeles | ** | | | -2 |
| Ciudad de México | * | | | -1 |
| New York | +1 | | | * |
| Rio de Janeiro | +2 | | | ** |
| Londýn | +6 | | | ****** |
| Moskva | +8 | | | ******** |
| Dubaj | +9 | | | ********* |
| Bombaj | +10.5 | | | ********** |
| Šanghaj | +13 | | | ************* |
| Tokio | +14 | | | ************** |
| Sydney | +15 | | | *************** |

= 0.29‰ COL Populace



