Aktuální místní čas zde: Sibundoy, Kolumbie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Sibundoy? Odpověď: Sibundoy (Putumayo) Místo se nachází v časovém pásmu "-05" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -5) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 04:12 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Sibundoy přepne na Zimní čas v(e): 22:14, pondělí, 2038 ledna 18. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4250 den, 18 hodin(y), 1 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Sibundoy Přenastavení času 2026, 2027 (America/Bogota) »
| Sibundoy informace: | |
|---|---|
| Země: | Kolumbie |
| Měna: | COP, Peso |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 9 458 = 0.198‰ COL Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 2110 m |
| GPS souřadnice | 1° 12' 17.2" Sever, 76° 55' 25.2" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 134 km (83.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9873.1 km (6134.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Kolumbie |
| Napájecí zástrčka | 110 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Sibundoyje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Sibundoy
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 18:11 |
Časový rozdíl odtud: Sibundoy
| Los Angeles | ** | | | -2 |
| Ciudad de México | * | | | -1 |
| New York | +1 | | | * |
| Rio de Janeiro | +2 | | | ** |
| Londýn | +6 | | | ****** |
| Moskva | +8 | | | ******** |
| Dubaj | +9 | | | ********* |
| Bombaj | +10.5 | | | ********** |
| Šanghaj | +13 | | | ************* |
| Tokio | +14 | | | ************** |
| Sydney | +15 | | | *************** |

= 0.198‰ COL Populace



