Aktuální místní čas zde: Valencia, Kolumbie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Valencia? Odpověď: Valencia (Córdoba) Místo se nachází v časovém pásmu "-05" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -5) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 03:12 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Valencia přepne na Zimní čas v(e): 22:14, pondělí, 2038 ledna 18. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4250 den, 19 hodin(y), 1 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Valencia Přenastavení času 2026, 2027 (America/Bogota) »
| Valencia informace: | |
|---|---|
| Země: | Kolumbie |
| Měna: | COP, Peso |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 10 652 = 0.223‰ COL Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 62 m |
| GPS souřadnice | 8° 15' 28.8" Sever, 76° 8' 57.4" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 918.2 km (570.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9088.9 km (5647.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Kolumbie |
| Napájecí zástrčka | 110 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Valenciaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Valencia
![]() 05:45 |
![]() |
![]() 18:19 |
Časový rozdíl odtud: Valencia
| Los Angeles | ** | | | -2 |
| Ciudad de México | * | | | -1 |
| New York | +1 | | | * |
| Rio de Janeiro | +2 | | | ** |
| Londýn | +6 | | | ****** |
| Moskva | +8 | | | ******** |
| Dubaj | +9 | | | ********* |
| Bombaj | +10.5 | | | ********** |
| Šanghaj | +13 | | | ************* |
| Tokio | +14 | | | ************** |
| Sydney | +15 | | | *************** |

= 0.223‰ COL Populace



