Aktuální místní čas zde: Fomboni, Komory
Dotaz: Kolik je hodin zde: Fomboni? Odpověď: Fomboni (Mohéli) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 09:02 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Fomboni Přenastavení času 2026, 2027 (Indian/Comoro) »
| Fomboni informace: | |
|---|---|
| Země: | Komory |
| Měna: | KMF, Franc |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 14 966 = 19.351‰ COM Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 8 m |
| GPS souřadnice | 12° 16' 48" Jih, 43° 44' 33" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1365.4 km (848.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8641.7 km (5369.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština (+1) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Fombonije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Fomboni
![]() 06:19 |
![]() |
![]() 17:46 |
Časový rozdíl odtud: Fomboni
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 19.351‰ COM Populace



