Aktuální místní čas zde: Tilarán, Kostarika
Dotaz: Kolik je hodin zde: Tilarán? Odpověď: Tilarán (Guanacaste) Místo se nachází v časovém pásmu "CST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -6) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 05:45 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Tilarán Přenastavení času 2026, 2027 (America/Costa_Rica) »
| Tilarán informace: | |
|---|---|
| Země: | Kostarika |
| Měna: | CRC, Colon |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 7 301 = 1.617‰ CRI Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 526 m |
| GPS souřadnice | 10° 28' 1.2" Sever, 84° 58' 3.9" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1163.8 km (723.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8843.2 km (5494.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Kostarika (+1) |
| Napájecí zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Tilaránje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Tilarán
![]() 05:16 |
![]() |
![]() 17:58 |
Časový rozdíl odtud: Tilarán
| Los Angeles | * | | | -1 |
| Ciudad de México | | | 0 | |
| New York | +2 | | | ** |
| Rio de Janeiro | +3 | | | *** |
| Londýn | +7 | | | ******* |
| Moskva | +9 | | | ********* |
| Dubaj | +10 | | | ********** |
| Bombaj | +11.5 | | | *********** |
| Šanghaj | +14 | | | ************** |
| Tokio | +15 | | | *************** |
| Sydney | +16 | | | **************** |

= 1.617‰ CRI Populace



