Aktuální místní čas zde: San Cristobal, Kuba
Dotaz: Kolik je hodin zde: San Cristobal? Odpověď: San Cristobal (Artemisa) Místo se nachází v časovém pásmu "CDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 16:33 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
San Cristobal přepne na Zimní čas v(e): 01:00, neděli, 2026 listopadu 01. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 159 den, 8 hodin(y), 26 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» San Cristobal Přenastavení času 2026, 2027 (America/Havana) »
| San Cristobal informace: | |
|---|---|
| Země: | Kuba |
| Měna: | CUP, Peso |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 59 579 = 5.216‰ CUB Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 48 m |
| GPS souřadnice | 22° 42' 59.7" Sever, 83° 3' 23.3" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2525.8 km (1569.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 7481.2 km (4648.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Kuba |
| Napájecí zástrčka | 110 V,220 V • 60 Hz • A,B,C,L [*3] |
San Cristobalje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: San Cristobal
![]() 06:48 |
![]() |
![]() 20:10 |
Časový rozdíl odtud: San Cristobal
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 5.216‰ CUB Populace



