Aktuální místní čas zde: Nikósie, Kypr
Dotaz: Kolik je hodin zde: Nikósie? Odpověď: Nikósie (Nicosia, Lefkosia) Místo se nachází v časovém pásmu "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 01:27 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nikósie přepne na Zimní čas v(e): 04:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 2 hodin(y), 32 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Nikósie Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Nicosia) »
| Nikósie informace: | |
|---|---|
| Země: | Kypr |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 200 452 = 181.787‰ CYP Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 149 m |
| GPS souřadnice | 35° 10' 0" Sever, 33° 22' 0" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3910.2 km (2429.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6096.9 km (3788.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | Moderní Řek (1453-)/Kypr (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Nikósieje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Nikósie
![]() 05:35 |
![]() |
![]() 19:51 |
Časový rozdíl odtud: Nikósie
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 181.787‰ CYP Populace



