Aktuální místní čas zde: Karakol, Kyrgyzstán
Dotaz: Kolik je hodin zde: Karakol? Odpověď: Karakol (Ysyk-Köl) Místo se nachází v časovém pásmu "+06" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +6) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 06:17 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Karakol přepne na Zimní čas v(e): 09:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 2 hodin(y), 57 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Karakol Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Bishkek) »
| Karakol informace: | |
|---|---|
| Země: | Kyrgyzstán |
| Měna: | KGS, Som |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 70 171 = 12.738‰ KGZ Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1751 m |
| GPS souřadnice | 42° 29' 26.4" Sever, 78° 23' 37" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4724.5 km (2935.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5282.5 km (3282.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | Kirgizština (+2) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Karakolje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Karakol
![]() 05:15 |
![]() |
![]() 20:11 |
Časový rozdíl odtud: Karakol
| Los Angeles | ************* | | | -13 |
| Ciudad de México | ************ | | | -12 |
| New York | ********** | | | -10 |
| Rio de Janeiro | ********* | | | -9 |
| Londýn | ***** | | | -5 |
| Moskva | *** | | | -3 |
| Dubaj | ** | | | -2 |
| Bombaj | | | -0.5 | |
| Šanghaj | +2 | | | ** |
| Tokio | +3 | | | *** |
| Sydney | +4 | | | **** |

= 12.738‰ KGZ Populace



