Aktuální místní čas zde: Mokhotlong, Lesotho
Dotaz: Kolik je hodin zde: Mokhotlong? Odpověď: Mokhotlong Místo se nachází v časovém pásmu "SAST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 06:18 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Mokhotlong Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Maseru) »
| Mokhotlong informace: | |
|---|---|
| Země: | Lesotho |
| Měna: | LSL, Loti |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 8 809 = 4.589‰ LSO Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 2201 m |
| GPS souřadnice | 29° 17' 21.8" Jih, 29° 4' 3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3256.7 km (2023.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6750.4 km (4194.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Lesotho (+3) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • M [*3] |
Mokhotlongje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Mokhotlong
![]() 06:49 |
![]() |
![]() 17:13 |
Časový rozdíl odtud: Mokhotlong
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 4.589‰ LSO Populace



