Aktuální místní čas zde: Nako, Lesotho
Dotaz: Kolik je hodin zde: Nako? Odpověď: Nako (Maseru) Místo se nachází v časovém pásmu "SAST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 06:13 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Nako Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Maseru) »
| Nako informace: | |
|---|---|
| Země: | Lesotho |
| Měna: | LSL, Loti |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 13 146 = 6.848‰ LSO Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1818 m |
| GPS souřadnice | 29° 37' 0" Jih, 27° 46' 0" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3293.1 km (2046.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6714 km (4171.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Lesotho (+3) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • M [*3] |
Nakoje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Nako
![]() 06:55 |
![]() |
![]() 17:18 |
Časový rozdíl odtud: Nako
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 6.848‰ LSO Populace



