Aktuální místní čas zde: Thaba-Tseka, Lesotho
Dotaz: Kolik je hodin zde: Thaba-Tseka? Odpověď: Thaba-Tseka Místo se nachází v časovém pásmu "SAST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 06:18 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Thaba-Tseka Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Maseru) »
| Thaba-Tseka informace: | |
|---|---|
| Země: | Lesotho |
| Měna: | LSL, Loti |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 5 423 = 2.825‰ LSO Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 2230 m |
| GPS souřadnice | 29° 31' 19.3" Jih, 28° 36' 30.2" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3282.5 km (2039.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6724.5 km (4178.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Lesotho (+3) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • M [*3] |
Thaba-Tsekaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Thaba-Tseka
![]() 06:51 |
![]() |
![]() 17:14 |
Časový rozdíl odtud: Thaba-Tseka
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 2.825‰ LSO Populace



