Aktuální místní čas zde: Zahlé, Libanon
Dotaz: Kolik je hodin zde: Zahlé? Odpověď: Zahlé (Béqaa) Místo se nachází v časovém pásmu "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 05:22 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Zahlé přepne na Zimní čas v(e): 00:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 18 hodin(y), 37 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Zahlé Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Beirut) »
| Zahlé informace: | |
|---|---|
| Země: | Libanon |
| Měna: | LBP, Pound |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 78 145 = 18.943‰ LBN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 963 m |
| GPS souřadnice | 33° 50' 48.3" Sever, 35° 54' 7.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3763.4 km (2338.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6243.7 km (3879.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Libanon (+3) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D,G [*3] |
Zahléje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Zahlé
![]() 05:29 |
![]() |
![]() 19:37 |
Časový rozdíl odtud: Zahlé
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 18.943‰ LBN Populace



