Aktuální místní čas zde: Buchanan, Libérie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Buchanan? Odpověď: Buchanan (Grand Bassa) Místo se nachází v časovém pásmu "GMT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: 0) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 18:36 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Buchanan Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Monrovia) »
| Buchanan informace: | |
|---|---|
| Země: | Libérie |
| Měna: | LRD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 25 731 = 6.982‰ LBR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 78 m |
| GPS souřadnice | 5° 52' 51.9" Sever, 10° 2' 41" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 653.9 km (406.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9353.1 km (5811.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Libérie |
| Napájecí zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Buchananje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Buchanan
![]() 06:24 |
![]() |
![]() 18:49 |
Časový rozdíl odtud: Buchanan
| Los Angeles | ******* | | | -7 |
| Ciudad de México | ****** | | | -6 |
| New York | **** | | | -4 |
| Rio de Janeiro | *** | | | -3 |
| Londýn | +1 | | | * |
| Moskva | +3 | | | *** |
| Dubaj | +4 | | | **** |
| Bombaj | +5.5 | | | ***** |
| Šanghaj | +8 | | | ******** |
| Tokio | +9 | | | ********* |
| Sydney | +10 | | | ********** |

= 6.982‰ LBR Populace



