Aktuální místní čas zde: Adžedábíja, Libye
Dotaz: Kolik je hodin zde: Adžedábíja? Odpověď: Adžedábíja (Ajdabiya, Sha‘bīyat al Wāḩāt) Místo se nachází v časovém pásmu "EET" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 13:11 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Adžedábíja Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Tripoli) »
| Adžedábíja informace: | |
|---|---|
| Země: | Libye |
| Měna: | LYD, Dinar |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 134 358 = 20.794‰ LBY Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 3 m |
| GPS souřadnice | 30° 45' 19.6" Sever, 20° 13' 34.5" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3419.7 km (2124.9 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6587.4 km (4093.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Libye (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,L [*3] |
Adžedábíjaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Adžedábíja
![]() 05:37 |
![]() |
![]() 19:36 |
Časový rozdíl odtud: Adžedábíja
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 20.794‰ LBY Populace



