Aktuální místní čas zde: Şurmān, Libye
Dotaz: Kolik je hodin zde: Şurmān? Odpověď: Şurmān (Az Zāwiyah) Místo se nachází v časovém pásmu "EET" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 13:09 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Şurmān Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Tripoli) »
| Şurmān informace: | |
|---|---|
| Země: | Libye |
| Měna: | LYD, Dinar |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 25 235 = 3.905‰ LBY Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 8 m |
| GPS souřadnice | 32° 45' 24" Sever, 12° 34' 17.7" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3642.2 km (2263.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6364.9 km (3954.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Libye (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,L [*3] |
Şurmānje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Şurmān
![]() 06:03 |
![]() |
![]() 20:11 |
Časový rozdíl odtud: Şurmān
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 3.905‰ LBY Populace



