Aktuální místní čas zde: Jaunpiebalga, Lotyšsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Jaunpiebalga? Odpověď: Jaunpiebalga Místo se nachází v časovém pásmu "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 11:34 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Jaunpiebalga přepne na Zimní čas v(e): 04:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 16 hodin(y), 25 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Jaunpiebalga Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Riga) »
| Jaunpiebalga informace: | |
|---|---|
| Země: | Lotyšsko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 0 = 0‰ LVA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 157 m |
| GPS souřadnice | 57° 10' 60" Sever, 26° 3' 0" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 6358.2 km (3950.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 3648.9 km (2267.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | lotyšský (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Jaunpiebalgaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Jaunpiebalga
![]() 04:36 |
![]() |
![]() 21:49 |
Časový rozdíl odtud: Jaunpiebalga
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0‰ LVA Populace



