Aktuální místní čas zde: Pāvilosta, Lotyšsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Pāvilosta? Odpověď: Pāvilosta (Pāvilostas) Místo se nachází v časovém pásmu "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 11:34 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Pāvilosta přepne na Zimní čas v(e): 04:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 16 hodin(y), 25 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Pāvilosta Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Riga) »
| Pāvilosta informace: | |
|---|---|
| Země: | Lotyšsko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 1 171 = 0.528‰ LVA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 8 m |
| GPS souřadnice | 56° 53' 16.5" Sever, 21° 11' 9.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 6325.3 km (3930.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 3681.7 km (2287.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | lotyšský (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Pāvilostaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Pāvilosta
![]() 04:58 |
![]() |
![]() 22:06 |
Časový rozdíl odtud: Pāvilosta
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.528‰ LVA Populace



