Aktuální místní čas zde: Skrunda, Lotyšsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Skrunda? Odpověď: Skrunda Místo se nachází v časovém pásmu "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 11:33 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Skrunda přepne na Zimní čas v(e): 04:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 16 hodin(y), 26 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Skrunda Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Riga) »
| Skrunda informace: | |
|---|---|
| Země: | Lotyšsko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 2 659 = 1.199‰ LVA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 31 m |
| GPS souřadnice | 56° 40' 60" Sever, 22° 1' 0" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 6302.6 km (3916.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 3704.5 km (2301.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | lotyšský (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Skrundaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Skrunda
![]() 04:56 |
![]() |
![]() 22:01 |
Časový rozdíl odtud: Skrunda
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 1.199‰ LVA Populace



