Aktuální místní čas zde: Bettembourg, Lucembursko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Bettembourg? Odpověď: Bettembourg (Luxembourg) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 01:17 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Bettembourg přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 1 hodin(y), 42 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Bettembourg Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Luxembourg) »
| Bettembourg informace: | |
|---|---|
| Země: | Lucembursko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 7 437 = 14.948‰ LUX Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 278 m |
| GPS souřadnice | 49° 31' 7" Sever, 6° 6' 10" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5506 km (3421.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4501.1 km (2796.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | Lucemburský (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Bettembourgje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Bettembourg
![]() 05:38 |
![]() |
![]() 21:27 |
Časový rozdíl odtud: Bettembourg
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 14.948‰ LUX Populace



