Aktuální místní čas zde: Mahajanga, Madagaskar
Dotaz: Kolik je hodin zde: Mahajanga? Odpověď: Mahajanga (Boeny) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 05:12 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Mahajanga Přenastavení času 2026, 2027 (Indian/Antananarivo) »
| Mahajanga informace: | |
|---|---|
| Země: | Madagaskar |
| Měna: | MGA, Ariary |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 154 657 = 7.267‰ MDG Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 20 m |
| GPS souřadnice | 15° 43' 0" Jih, 46° 19' 0" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1747.5 km (1085.9 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8259.5 km (5132.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Madagaskar (+1) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Mahajangaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Mahajanga
![]() 06:12 |
![]() |
![]() 17:30 |
Časový rozdíl odtud: Mahajanga
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 7.267‰ MDG Populace



