Aktuální místní čas zde: Богданци, Makedonie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Богданци? Odpověď: Богданци (Bogdanci) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 18:25 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Богданци přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 147 den, 8 hodin(y), 34 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Богданци Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Skopje) »
| Богданци informace: | |
|---|---|
| Země: | Makedonie |
| Měna: | MKD, Denar |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 8 636 = 4.188‰ MKD Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 97 m |
| GPS souřadnice | 41° 12' 11" Sever, 22° 34' 32" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4581.4 km (2846.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5425.7 km (3371.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | Makedonský (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Богданциje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Богданци
![]() 04:59 |
![]() |
![]() 19:54 |
Časový rozdíl odtud: Богданци
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 4.188‰ MKD Populace



