Aktuální místní čas zde: Butel, Makedonie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Butel? Odpověď: Butel Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 17:16 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Butel přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 147 den, 9 hodin(y), 43 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Butel Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Skopje) »
| Butel informace: | |
|---|---|
| Země: | Makedonie |
| Měna: | MKD, Denar |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 36 154 = 17.531‰ MKD Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 288 m |
| GPS souřadnice | 42° 1' 51" Sever, 21° 26' 48" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4673.4 km (2903.9 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5333.7 km (3314.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | Makedonský (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Butelje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Butel
![]() 05:01 |
![]() |
![]() 20:01 |
Časový rozdíl odtud: Butel
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 17.531‰ MKD Populace



