Aktuální místní čas zde: Ilinden, Makedonie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Ilinden? Odpověď: Ilinden Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 17:16 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Ilinden přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 147 den, 9 hodin(y), 43 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Ilinden Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Skopje) »
| Ilinden informace: | |
|---|---|
| Země: | Makedonie |
| Měna: | MKD, Denar |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 16 406 = 7.955‰ MKD Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 228 m |
| GPS souřadnice | 41° 59' 40.2" Sever, 21° 34' 48.1" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4669.4 km (2901.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5337.7 km (3316.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | Makedonský (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Ilindenje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Ilinden
![]() 05:01 |
![]() |
![]() 20:01 |
Časový rozdíl odtud: Ilinden
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 7.955‰ MKD Populace



