Aktuální místní čas zde: Negotino, Makedonie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Negotino? Odpověď: Negotino Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 17:17 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Negotino přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 147 den, 9 hodin(y), 42 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Negotino Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Skopje) »
| Negotino informace: | |
|---|---|
| Země: | Makedonie |
| Měna: | MKD, Denar |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 19 515 = 9.463‰ MKD Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 144 m |
| GPS souřadnice | 41° 29' 4.4" Sever, 22° 5' 26" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4612.7 km (2866.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5394.4 km (3351.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | Makedonský (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Negotinoje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Negotino
![]() 05:01 |
![]() |
![]() 19:57 |
Časový rozdíl odtud: Negotino
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 9.463‰ MKD Populace



