Aktuální místní čas zde: Rosoman, Makedonie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Rosoman? Odpověď: Rosoman Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 18:11 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Rosoman přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 147 den, 8 hodin(y), 48 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Rosoman Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Skopje) »
| Rosoman informace: | |
|---|---|
| Země: | Makedonie |
| Měna: | MKD, Denar |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 4 106 = 1.991‰ MKD Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 143 m |
| GPS souřadnice | 41° 31' 0.2" Sever, 21° 56' 45.1" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4616.2 km (2868.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5390.8 km (3349.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | Makedonský (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Rosomanje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Rosoman
![]() 05:01 |
![]() |
![]() 19:58 |
Časový rozdíl odtud: Rosoman
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 1.991‰ MKD Populace



