Aktuální místní čas zde: Chikwawa, Malawi
Dotaz: Kolik je hodin zde: Chikwawa? Odpověď: Chikwawa (Southern Region) Místo se nachází v časovém pásmu "CAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 06:17 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Chikwawa Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Blantyre) »
| Chikwawa informace: | |
|---|---|
| Země: | Malawi |
| Měna: | MWK, Kwacha |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 6 987 = 0.452‰ MWI Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 106 m |
| GPS souřadnice | 16° 2' 0.7" Jih, 34° 48' 3.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1782.8 km (1107.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8224.3 km (5110.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Nyanja (+3) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Chikwawaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Chikwawa
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 17:16 |
Časový rozdíl odtud: Chikwawa
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.452‰ MWI Populace



