Aktuální místní čas zde: Dedza, Malawi
Dotaz: Kolik je hodin zde: Dedza? Odpověď: Dedza (Central Region) Místo se nachází v časovém pásmu "CAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 06:16 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Dedza Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Blantyre) »
| Dedza informace: | |
|---|---|
| Země: | Malawi |
| Měna: | MWK, Kwacha |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 15 608 = 1.01‰ MWI Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1608 m |
| GPS souřadnice | 14° 22' 40.4" Jih, 34° 19' 59.6" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1598.7 km (993.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8408.4 km (5224.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | Nyanja (+3) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Dedzaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Dedza
![]() 05:58 |
![]() |
![]() 17:20 |
Časový rozdíl odtud: Dedza
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 1.01‰ MWI Populace



