Aktuální místní čas zde: Haz-Zebbug, Malta
Dotaz: Kolik je hodin zde: Haz-Zebbug? Odpověď: Haz-Zebbug (Ħaż-Żebbuġ) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 14:29 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Haz-Zebbug přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 12 hodin(y), 30 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Haz-Zebbug Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Malta) »
| Haz-Zebbug informace: | |
|---|---|
| Země: | Malta |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 11 063 = 27.452‰ MLT Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 100 m |
| GPS souřadnice | 35° 52' 19" Sever, 14° 26' 28" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3988.6 km (2478.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6018.5 km (3739.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | maltština (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Haz-Zebbugje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Haz-Zebbug
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 20:08 |
Časový rozdíl odtud: Haz-Zebbug
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 27.452‰ MLT Populace



