Aktuální místní čas zde: Le François, Martinik
Dotaz: Kolik je hodin zde: Le François? Odpověď: Le François (Martinique) Místo se nachází v časovém pásmu "AST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 24, 22:27 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Le François Přenastavení času 2026, 2027 (America/Martinique) »
| Le François informace: | |
|---|---|
| Země: | Martinik |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 19 682 = 45.465‰ MTQ Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 9 m |
| GPS souřadnice | 14° 36' 56.1" Sever, 60° 54' 11.1" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1625.1 km (1009.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8382 km (5208.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Martinik |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,D,E [*3] |
Le Françoisje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Le François
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 18:27 |
Časový rozdíl odtud: Le François
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 45.465‰ MTQ Populace



