Aktuální místní čas zde: Aleg, Mauritánie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Aleg? Odpověď: Aleg (Brakna) Místo se nachází v časovém pásmu "GMT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: 0) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 06:12 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Aleg Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Nouakchott) »
| Aleg informace: | |
|---|---|
| Země: | Mauritánie |
| Měna: | MRO, Ouguiya |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 15 211 = 4.746‰ MRT Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 33 m |
| GPS souřadnice | 17° 2' 53.2" Sever, 13° 55' 15.2" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1895.6 km (1177.9 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8111.5 km (5040.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Mauritánie (+5) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C [*3] |
Alegje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Aleg
![]() 06:21 |
![]() |
![]() 19:23 |
Časový rozdíl odtud: Aleg
| Los Angeles | ******* | | | -7 |
| Ciudad de México | ****** | | | -6 |
| New York | **** | | | -4 |
| Rio de Janeiro | *** | | | -3 |
| Londýn | +1 | | | * |
| Moskva | +3 | | | *** |
| Dubaj | +4 | | | **** |
| Bombaj | +5.5 | | | ***** |
| Šanghaj | +8 | | | ******** |
| Tokio | +9 | | | ********* |
| Sydney | +10 | | | ********** |

= 4.746‰ MRT Populace



