Aktuální místní čas zde: Sélibabi, Mauritánie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Sélibabi? Odpověď: Sélibabi (Guidimaka) Místo se nachází v časovém pásmu "GMT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: 0) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 05:15 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Sélibabi Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Nouakchott) »
| Sélibabi informace: | |
|---|---|
| Země: | Mauritánie |
| Měna: | MRO, Ouguiya |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 18 424 = 5.748‰ MRT Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 63 m |
| GPS souřadnice | 15° 9' 32.2" Sever, 12° 10' 58.4" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1685.5 km (1047.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8321.5 km (5170.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Mauritánie (+5) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C [*3] |
Sélibabije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Sélibabi
![]() 06:17 |
![]() |
![]() 19:13 |
Časový rozdíl odtud: Sélibabi
| Los Angeles | ******* | | | -7 |
| Ciudad de México | ****** | | | -6 |
| New York | **** | | | -4 |
| Rio de Janeiro | *** | | | -3 |
| Londýn | +1 | | | * |
| Moskva | +3 | | | *** |
| Dubaj | +4 | | | **** |
| Bombaj | +5.5 | | | ***** |
| Šanghaj | +8 | | | ******** |
| Tokio | +9 | | | ********* |
| Sydney | +10 | | | ********** |

= 5.748‰ MRT Populace



