Aktuální místní čas zde: Felipe Carrillo Puerto, Mexiko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Felipe Carrillo Puerto? Odpověď: Felipe Carrillo Puerto (Quintana Roo) Místo se nachází v časovém pásmu "EST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -5) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 24, 20:41 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Felipe Carrillo Puerto Přenastavení času 2026, 2027 (America/Cancun) »
| Felipe Carrillo Puerto informace: | |
|---|---|
| Země: | Mexiko |
| Měna: | MXN, Peso |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 23 109 = 0.205‰ MEX Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 15 m |
| GPS souřadnice | 19° 34' 39" Sever, 88° 2' 43" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2176.8 km (1352.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 7830.2 km (4865.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Mexiko |
| Napájecí zástrčka | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Felipe Carrillo Puertoje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Felipe Carrillo Puerto
![]() 06:13 |
![]() |
![]() 19:24 |
Časový rozdíl odtud: Felipe Carrillo Puerto
| Los Angeles | ** | | | -2 |
| Ciudad de México | * | | | -1 |
| New York | +1 | | | * |
| Rio de Janeiro | +2 | | | ** |
| Londýn | +6 | | | ****** |
| Moskva | +8 | | | ******** |
| Dubaj | +9 | | | ********* |
| Bombaj | +10.5 | | | ********** |
| Šanghaj | +13 | | | ************* |
| Tokio | +14 | | | ************** |
| Sydney | +15 | | | *************** |

= 0.205‰ MEX Populace



