Aktuální místní čas zde: Altai, Mongolsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Altai? Odpověď: Altai (Govĭ-Altay) Místo se nachází v časovém pásmu "+07" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +7) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 07:22 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Altai přepne na Zimní čas v(e): 10:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 2 hodin(y), 51 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Altai Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Hovd) »
| Altai informace: | |
|---|---|
| Země: | Mongolsko |
| Měna: | MNT, Tugrik |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 15 800 = 5.118‰ MNG Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 2156 m |
| GPS souřadnice | 46° 22' 20" Sever, 96° 15' 30" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5156.1 km (3203.9 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4851 km (3014.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | mongolský (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Altaije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Altai
![]() 04:50 |
![]() |
![]() 20:13 |
Časový rozdíl odtud: Altai
| Los Angeles | ************** | | | -14 |
| Ciudad de México | ************* | | | -13 |
| New York | *********** | | | -11 |
| Rio de Janeiro | ********** | | | -10 |
| Londýn | ****** | | | -6 |
| Moskva | **** | | | -4 |
| Dubaj | *** | | | -3 |
| Bombaj | * | | | -1.5 |
| Šanghaj | +1 | | | * |
| Tokio | +2 | | | ** |
| Sydney | +3 | | | *** |

= 5.118‰ MNG Populace



