Aktuální místní čas zde: Wieliczka, Polsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Wieliczka? Odpověď: Wieliczka (Lesser Poland Voivodeship) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 22:36 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Wieliczka přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 4 hodin(y), 23 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Wieliczka Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Warsaw) »
| Wieliczka informace: | |
|---|---|
| Země: | Polsko |
| Měna: | PLN, Zloty |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 18 677 = 0.485‰ POL Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 261 m |
| GPS souřadnice | 49° 59' 14.6" Sever, 20° 3' 53" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5558.1 km (3453.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4449 km (2764.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | polština |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Wieliczkaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Wieliczka
![]() 04:41 |
![]() |
![]() 20:32 |
Časový rozdíl odtud: Wieliczka
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.485‰ POL Populace



