Aktuální místní čas zde: Zielona Góra, Polsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Zielona Góra? Odpověď: Zielona Góra (Lubusz) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 21:21 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Zielona Góra přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 5 hodin(y), 38 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Zielona Góra Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Warsaw) »
| Zielona Góra informace: | |
|---|---|
| Země: | Polsko |
| Měna: | PLN, Zloty |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 118 433 = 3.076‰ POL Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 143 m |
| GPS souřadnice | 51° 56' 7.7" Sever, 15° 30' 23.1" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5774.7 km (3588.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4232.4 km (2629.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | polština |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Zielona Góraje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Zielona Góra
![]() 04:50 |
![]() |
![]() 20:59 |
Časový rozdíl odtud: Zielona Góra
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 3.076‰ POL Populace



