Aktuální místní čas zde: Porto, Portugalsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Porto? Odpověď: Porto Místo se nachází v časovém pásmu "WEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 01:26 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Porto přepne na Zimní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 153 den, 0 hodin(y), 33 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Porto Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Lisbon) »
| Porto informace: | |
|---|---|
| Země: | Portugalsko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 249 633 = 23.383‰ PRT Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 97 m |
| GPS souřadnice | 41° 8' 58.6" Sever, 8° 36' 39.6" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4575.4 km (2843 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5431.7 km (3375.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Portugalsko (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Portoje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Porto
![]() 06:07 |
![]() |
![]() 20:55 |
Časový rozdíl odtud: Porto
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 23.383‰ PRT Populace



