Aktuální místní čas zde: Bludenz, Rakousko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Bludenz? Odpověď: Bludenz (Vorarlberg) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 23:09 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Bludenz přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 3 hodin(y), 50 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Bludenz Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Bludenz informace: | |
|---|---|
| Země: | Rakousko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 13 904 = 1.695‰ AUT Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 567 m |
| GPS souřadnice | 47° 9' 17.1" Sever, 9° 49' 21.2" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5243.1 km (3257.9 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4763.9 km (2960.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | Němec/Rakousko (+3) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Bludenzje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Bludenz
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 21:01 |
Časový rozdíl odtud: Bludenz
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 1.695‰ AUT Populace



