Aktuální místní čas zde: Eberndorf, Rakousko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Eberndorf? Odpověď: Eberndorf (Carinthia) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 00:27 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Eberndorf přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 2 hodin(y), 32 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Eberndorf Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Eberndorf informace: | |
|---|---|
| Země: | Rakousko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 6 088 = 0.742‰ AUT Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 486 m |
| GPS souřadnice | 46° 35' 29" Sever, 14° 38' 37" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5180.5 km (3219 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4826.6 km (2999.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | Němec/Rakousko (+3) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Eberndorfje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Eberndorf
![]() 05:15 |
![]() |
![]() 20:41 |
Časový rozdíl odtud: Eberndorf
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.742‰ AUT Populace



