Aktuální místní čas zde: Krems an der Donau, Rakousko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Krems an der Donau? Odpověď: Krems an der Donau (Lower Austria) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 23:11 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Krems an der Donau přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 3 hodin(y), 48 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Krems an der Donau Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Krems an der Donau informace: | |
|---|---|
| Země: | Rakousko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 23 932 = 2.917‰ AUT Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 195 m |
| GPS souřadnice | 48° 24' 33.2" Sever, 15° 36' 50.9" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5382.6 km (3344.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4624.5 km (2873.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Němec/Rakousko (+3) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Krems an der Donauje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Krems an der Donau
![]() 05:05 |
![]() |
![]() 20:43 |
Časový rozdíl odtud: Krems an der Donau
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 2.917‰ AUT Populace



