Aktuální místní čas zde: Rum, Rakousko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Rum? Odpověď: Rum (Tyrol) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 00:26 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Rum přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 2 hodin(y), 33 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Rum Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Rum informace: | |
|---|---|
| Země: | Rakousko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 8 498 = 1.036‰ AUT Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 623 m |
| GPS souřadnice | 47° 16' 60" Sever, 11° 26' 60" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5257.4 km (3266.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4749.6 km (2951.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Němec/Rakousko (+3) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Rumje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Rum
![]() 05:26 |
![]() |
![]() 20:56 |
Časový rozdíl odtud: Rum
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 1.036‰ AUT Populace



