Aktuální místní čas zde: Seekirchen am Wallersee, Rakousko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Seekirchen am Wallersee? Odpověď: Seekirchen am Wallersee (Salzburg) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 00:29 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Seekirchen am Wallersee přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 2 hodin(y), 30 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Seekirchen am Wallersee Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Seekirchen am Wallersee informace: | |
|---|---|
| Země: | Rakousko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 9 865 = 1.202‰ AUT Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 510 m |
| GPS souřadnice | 47° 53' 60" Sever, 13° 7' 60" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5326 km (3309.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4681.1 km (2908.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | Němec/Rakousko (+3) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Seekirchen am Wallerseeje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Seekirchen am Wallersee
![]() 05:16 |
![]() |
![]() 20:52 |
Časový rozdíl odtud: Seekirchen am Wallersee
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 1.202‰ AUT Populace



