Aktuální místní čas zde: Saint-Denis, Réunion
Dotaz: Kolik je hodin zde: Saint-Denis? Odpověď: Saint-Denis (Réunion) Místo se nachází v časovém pásmu "+04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 15:27 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Saint-Denis přepne na Zimní čas v(e): 07:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 15 hodin(y), 46 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Saint-Denis Přenastavení času 2026, 2027 (Indian/Reunion) »
| Saint-Denis informace: | |
|---|---|
| Země: | Réunion |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 137 195 = 176.582‰ REU Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 44 m |
| GPS souřadnice | 20° 52' 56.3" Jih, 55° 27' 1.4" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2321.9 km (1442.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 7685.2 km (4775.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Réunion |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Saint-Denisje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Saint-Denis
![]() 06:44 |
![]() |
![]() 17:45 |
Časový rozdíl odtud: Saint-Denis
| Los Angeles | *********** | | | -11 |
| Ciudad de México | ********** | | | -10 |
| New York | ******** | | | -8 |
| Rio de Janeiro | ******* | | | -7 |
| Londýn | *** | | | -3 |
| Moskva | * | | | -1 |
| Dubaj | | | 0 | |
| Bombaj | +1.5 | | | * |
| Šanghaj | +4 | | | **** |
| Tokio | +5 | | | ***** |
| Sydney | +6 | | | ****** |

= 176.582‰ REU Populace



