Aktuální místní čas zde: Bukurešť, Rumunsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Bukurešť? Odpověď: Bukurešť (Bucharest, Bucureşti) Místo se nachází v časovém pásmu "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 16:11 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Bukurešť přepne na Zimní čas v(e): 04:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 11 hodin(y), 48 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Bukurešť Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Bucharest) »
| Bukurešť informace: | |
|---|---|
| Země: | Rumunsko |
| Měna: | RON, Leu |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 1 877 155 = 85.483‰ ROU Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 83 m |
| GPS souřadnice | 44° 25' 56.1" Sever, 26° 6' 22.5" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4940.4 km (3069.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5066.7 km (3148.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | rumunština (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Bukurešťje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Bukurešť
![]() 05:37 |
![]() |
![]() 20:47 |
Časový rozdíl odtud: Bukurešť
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 85.483‰ ROU Populace



