Aktuální místní čas zde: Khabarovsk Vtoroy, Rusko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Khabarovsk Vtoroy? Odpověď: Khabarovsk Vtoroy (Khabarovsk Krai) Místo se nachází v časovém pásmu "+10" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +10) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 09:23 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Khabarovsk Vtoroy přepne na Zimní čas v(e): 13:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4251 den, 3 hodin(y), 50 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Khabarovsk Vtoroy Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Vladivostok) »
| Khabarovsk Vtoroy informace: | |
|---|---|
| Země: | Rusko |
| Měna: | RUB, Ruble |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 578 303 = 4.11‰ RUS Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 59 m |
| GPS souřadnice | 48° 26' 15.9" Sever, 135° 7' 59.8" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5385.8 km (3346.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4621.3 km (2871.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | ruština (+23) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Khabarovsk Vtoroyje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Khabarovsk Vtoroy
![]() 05:02 |
![]() |
![]() 20:51 |
Časový rozdíl odtud: Khabarovsk Vtoroy
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| Ciudad de México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| Londýn | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubaj | ****** | | | -6 |
| Bombaj | **** | | | -4.5 |
| Šanghaj | ** | | | -2 |
| Tokio | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |
[*1] +10 = Asia/Vladivostok Časové pásmo
[*2] Jazyky v Rusko : • ruština • Tatar • Kalmyk • Kavkazské jazyky • Adygejština • Komi • Čečenský • Tuvinština • Chuvash • Udmurt • Altaic jazyky • Mansi • Buriat • Erzya • Moksha • Mari (Rusko) • Baškirština • Inguština • Altaic jazyky • Kabardian • Karachay-Balkar • Avarština • Yakut • Nogai
⇑ TOP ⇑
= 4.11‰ RUS Populace



