Aktuální místní čas zde: Tulaghi, Šalamounovy ostrovy
Dotaz: Kolik je hodin zde: Tulaghi? Odpověď: Tulaghi (Central Province) Místo se nachází v časovém pásmu "+11" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +11) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): středu, 2026. května 27, 00:20 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Tulaghi přepne na Zimní čas v(e): 14:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4255 den, 13 hodin(y), 53 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Tulaghi Přenastavení času 2026, 2027 (Pacific/Guadalcanal) »
| Tulaghi informace: | |
|---|---|
| Země: | Šalamounovy ostrovy |
| Měna: | SBD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 1 750 = 3.129‰ SLB Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ -7 m |
| GPS souřadnice | 9° 5' 58.5" Jih, 160° 8' 51.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1011.8 km (628.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8995.3 km (5589.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Šalamounovy ostrovy (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • G,I [*3] |
Tulaghije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Tulaghi
![]() 06:27 |
![]() |
![]() 18:05 |
Časový rozdíl odtud: Tulaghi
| Los Angeles | ****************** | | | -18 |
| Ciudad de México | ***************** | | | -17 |
| New York | *************** | | | -15 |
| Rio de Janeiro | ************** | | | -14 |
| Londýn | ********** | | | -10 |
| Moskva | ******** | | | -8 |
| Dubaj | ******* | | | -7 |
| Bombaj | ***** | | | -5.5 |
| Šanghaj | *** | | | -3 |
| Tokio | ** | | | -2 |
| Sydney | * | | | -1 |

= 3.129‰ SLB Populace



