Aktuální místní čas zde: San Miguel, Salvador
Dotaz: Kolik je hodin zde: San Miguel? Odpověď: San Miguel Místo se nachází v časovém pásmu "CST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -6) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 13:22 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» San Miguel Přenastavení času 2026, 2027 (America/El_Salvador) »
| San Miguel informace: | |
|---|---|
| Země: | Salvador |
| Měna: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 161 880 = 26.748‰ SLV Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 130 m |
| GPS souřadnice | 13° 28' 60" Sever, 88° 10' 60" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1499.2 km (931.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8507.9 km (5286.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Salvador |
| Napájecí zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
San Miguelje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: San Miguel
![]() 05:24 |
![]() |
![]() 18:14 |
Časový rozdíl odtud: San Miguel
| Los Angeles | * | | | -1 |
| Ciudad de México | | | 0 | |
| New York | +2 | | | ** |
| Rio de Janeiro | +3 | | | *** |
| Londýn | +7 | | | ******* |
| Moskva | +9 | | | ********* |
| Dubaj | +10 | | | ********** |
| Bombaj | +11.5 | | | *********** |
| Šanghaj | +14 | | | ************** |
| Tokio | +15 | | | *************** |
| Sydney | +16 | | | **************** |

= 26.748‰ SLV Populace



