Aktuální místní čas zde: Lufilufi, Samoa
Dotaz: Kolik je hodin zde: Lufilufi? Odpověď: Lufilufi (Atua) Místo se nachází v časovém pásmu "+13" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +13) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 06:41 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Lufilufi přepne na Zimní čas v(e): 16:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 9 hodin(y), 32 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Lufilufi Přenastavení času 2026, 2027 (Pacific/Apia) »
| Lufilufi informace: | |
|---|---|
| Země: | Samoa |
| Měna: | WST, Tala |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 1 074 = 5.594‰ WSM Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 20 m |
| GPS souřadnice | 13° 52' 28.2" Jih, 171° 35' 54.9" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1542.7 km (958.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8464.4 km (5259.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Samoan (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Lufilufije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Lufilufi
![]() 06:41 |
![]() |
![]() 18:05 |
Časový rozdíl odtud: Lufilufi
| Los Angeles | ******************** | | | -20 |
| Ciudad de México | ******************* | | | -19 |
| New York | ***************** | | | -17 |
| Rio de Janeiro | **************** | | | -16 |
| Londýn | ************ | | | -12 |
| Moskva | ********** | | | -10 |
| Dubaj | ********* | | | -9 |
| Bombaj | ******* | | | -7.5 |
| Šanghaj | ***** | | | -5 |
| Tokio | **** | | | -4 |
| Sydney | *** | | | -3 |

= 5.594‰ WSM Populace



