Aktuální místní čas zde: Ad Dilam, Saúdská Arábie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Ad Dilam? Odpověď: Ad Dilam (Ar Riyāḑ) Místo se nachází v časovém pásmu "+03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 06:35 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Ad Dilam přepne na Zimní čas v(e): 06:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 23 hodin(y), 38 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Ad Dilam Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Riyadh) »
| Ad Dilam informace: | |
|---|---|
| Země: | Saúdská Arábie |
| Měna: | SAR, Rial |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 35 371 = 1.375‰ SAU Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 451 m |
| GPS souřadnice | 23° 59' 27.7" Sever, 47° 9' 42.5" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2667.6 km (1657.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 7339.5 km (4560.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Saúdská Arábie |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 60 Hz • G [*3] |
Ad Dilamje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Ad Dilam
![]() 05:04 |
![]() |
![]() 18:31 |
Časový rozdíl odtud: Ad Dilam
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 1.375‰ SAU Populace



