Aktuální místní čas zde: Hayil, Saúdská Arábie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Hayil? Odpověď: Hayil (Ḩāʼil) Místo se nachází v časovém pásmu "+03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 06:35 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Hayil přepne na Zimní čas v(e): 06:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 23 hodin(y), 38 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Hayil Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Riyadh) »
| Hayil informace: | |
|---|---|
| Země: | Saúdská Arábie |
| Měna: | SAR, Rial |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 267 005 = 10.376‰ SAU Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1002 m |
| GPS souřadnice | 27° 31' 18.8" Sever, 41° 41' 26.6" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3060.1 km (1901.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6946.9 km (4316.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Saúdská Arábie |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 60 Hz • G [*3] |
Hayilje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Hayil
![]() 05:19 |
![]() |
![]() 19:00 |
Časový rozdíl odtud: Hayil
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 10.376‰ SAU Populace



