Aktuální místní čas zde: Mermoz Boabab, Senegal
Dotaz: Kolik je hodin zde: Mermoz Boabab? Odpověď: Mermoz Boabab (Dakar) Místo se nachází v časovém pásmu "GMT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: 0) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 13:13 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Mermoz Boabab Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Dakar) »
| Mermoz Boabab informace: | |
|---|---|
| Země: | Senegal |
| Měna: | XOF, Franc |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 15 000 = 1.217‰ SEN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 37 m |
| GPS souřadnice | 14° 42' 23.4" Sever, 17° 28' 32.9" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1635.2 km (1016.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8371.9 km (5202 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Senegal (+3) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D,E,K [*3] |
Mermoz Boababje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Mermoz Boabab
![]() 06:39 |
![]() |
![]() 19:33 |
Časový rozdíl odtud: Mermoz Boabab
| Los Angeles | ******* | | | -7 |
| Ciudad de México | ****** | | | -6 |
| New York | **** | | | -4 |
| Rio de Janeiro | *** | | | -3 |
| Londýn | +1 | | | * |
| Moskva | +3 | | | *** |
| Dubaj | +4 | | | **** |
| Bombaj | +5.5 | | | ***** |
| Šanghaj | +8 | | | ******** |
| Tokio | +9 | | | ********* |
| Sydney | +10 | | | ********** |

= 1.217‰ SEN Populace



